Webçek Nedir?
Webçek ile İzmir'de çekiciniz cebinizde! Webçek ile birkaç tuşlamayla çekici çağır, kredi kartı ile taksitle öde!
izmir araba çekici,yol yardım,oto kurtarma,kredi kartı ile ödeme,taksitle ödeme,çekici hizmeti
457
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-457,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Webçek nedir ?

Webçek, Türkiye’de ilk defa yol yardım hizmetlerini akıllı telefonlar aracılığıyla vermeyi amaç edinmiş yol yardım şirketidir. Webçek ile birkaç tuşla olduğun yere çekici çağırırsın. Gelen sürücünün adını, puanını ve çekicinin plakasını ekranda görürsün ve gelişini haritadan izlersin.Ücreti kredi kartıyla taksitle ödersin. Yolculuk sonunda da sürücüne puan verebilir, yolculukla ilgili yorum yazabilirsin.

Webçek, sahip olduğu kayma ve sabit kasa araçları ile araç taşıma ve çekme hizmeti verecek şekilde araç garajını devamlı olarak büyütmektedir. Bir Türk şirketi olan Webçek, işleyişinin tüm adımlarındaki ilgili vergileri Türk Vergi Mevzuatı’nın öngördüğü oranlarda öder ve sadece aynı hassasiyetteki firmalarla çalışır.

Webçek'in diğer ayrıcalıkları

Birkaç tuşlamayla çekici çağırın

Konumunuzu belirleyin, aracınızın gideceği yeri seçin ve Webçek‘i birkaç tuşlamayla çağırın. Sürücünüzün fotoğrafını ve araç bilgilerini görebilecek ve harita üzerinde aracınızın teslim edilişini izleyebileksiniz.

Kredi kartıyla taksitle ödeme yapın

Telefondan aramak yok, 7/24 anlayışıyla sunduğumuz hizmetlerimizi kredi kartıyla taksitle ayrıca banka kartı ve sanal kartınla ödeyebilirsin.

Güvenli ve faturalı çekici hizmeti alın

İşlemleriniz kayıtlı ve faturalı olduğu için siz ve aracınız tamamen güvende, hizmet sonrasında sürücünüzü puanlayın isimsiz geri bildirim bırakın.Geri bildirimleriniz her çekimi 5 yıldızlı bir deneyim yapmamıza yardımcı oluyor.