Webçek ile nasıl çekici çağırabilirim?
Webçek ile İzmir'de çekiciniz cebinizde! Webçek ile birkaç tuşlamayla çekici çağır, kredi kartı ile taksitle öde!
izmir araba çekici,yol yardım,oto kurtarma,kredi kartı ile ödeme,taksitle ödeme,çekici hizmeti
615
post-template-default,single,single-post,postid-615,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Webçek ile nasıl çekici çağırabilirim?

     Webçek fiyat karşılaştırması yapabilmeniz için üye olmadan iki nokta arasında çekim ücretini hesaplamanıza izin verir. Hesaplama için öncelikle aracınızın, alınacağı ve bırakılacağı konumu seçip durumunu (kazalı veya arızalı) onaylıyorsun.

whatsapp-girisAraç durumunu onayladıktan sonra seçtiğin aracın tipine göre bilgilendirme mesajları alırsın. Binek ve SUV araçlarda ”Otomatik vites araçlarda N konumuna geçmeyen, elektronik el freni arızalı, anahtarı olmayan, direksiyon kilidi açılmayan ve hareket kabiliyetinden yoksun araçlar arızalı kategorisine dahil değildir” Hafif ticari araçlarda ”Hafif Ticari sınıfta çift dingilli, ruhsatta kamyon geçen, toplam basar ağırlığı 3.5 ton üzeri olan araçlar dahil değildir” gibi. Onay ekranından çekicinin geliş süresini görebilir sürücüye bir notun yada promosyon kodun varsa uygun alanı doldurabilir. Fiyatı kontrol ettikten sonra ödeme ekranına geçmek için onay verebilirsin.
Eğer sistemde kartın tanımlı değilse onay ekranından sonra ödeme ekleme ekranına yönlendirilirsin. Ödeme ekleme ekranında manuel yada tarama yöntemi ile kartını Webçek‘e ekleyebilir. Kart bilgilerini ekledikten sonra ödemeni ‘‘Taksit sayısına” dokunarak taksitle yada tek çekimle yapmak üzere onaylayabilirsin.

3D secure (3D secure nedir?) ile ödemeni tamamlarsın. Akabinde ”Kartınızı daha sonraki işlemleri işlemleri daha kolay yapabilmek adına kaydetmek ister misin?” uyarısını alırsın kaydet seçeneğini seçersen sonraki işlemlerde kart bilgilerini girmeden çekici çağırabilirsin.

Sana en yakın Webçek yola çıktı gelişini harita üzerinde izleyebilirsin.

Yorum yok

Yorum yapın