Türkiye'de ilk ve tek | Webçek
Webçek ile İzmir'de çekiciniz cebinizde! Webçek ile birkaç tuşlamayla çekici çağır, kredi kartı ile taksitle öde!
izmir araba çekici,yol yardım,oto kurtarma,kredi kartı ile ödeme,taksitle ödeme,çekici hizmeti
722
post-template-default,single,single-post,postid-722,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Türkiye’de ilk ve tek

     Webçek, yol yardım hizmetlerinde yaşanan zaman, hizmet kalitesi, güvenlik ve ödeme problemlerine en ileri teknolojiyi kullanarak çözümler getirmek amacıyla 1,5 yıllık bir planlamanın ardından İzmir merkezli olarak hayata geçen yenilikçi bir yol yardım şirketidir. Şirket olarak amacımız müşterilerimizin en kısa sürede, en iyi eğitimi almış sürücülerle, tüm güvenlik önlemlerini alarak kayıt altında olan ve en yeni ödeme sistemleriyle ödeme yaparak hizmet almalarını sağlamak.
     Şirket olarak ”bir ürün, kullanıcısının hayatında fark yarattığı oranda başarılı olur” sözünden hareketle müşterilerimizin hayatında fark yaratmak için çok düşündük ve Webçek‘i iyi bir ürün olana kadar geliştirmeye devam ettik. Peki Webçek‘in gelişimi ürün ortaya çıktığında durdu mu? Hayır gelişim yeni nesil teknolojilerle paralel olarak hizmet çeşitliliği ve teknolojik yenilikler odaklı devam edecek. Başta belirttiğimiz dört problem ve çözümü üzerinden gidecek olursak Webçek‘i daha iyi anlayacağız.

ZAMAN


     Günümüzde zaman hiç olmadığı kadar değerli, kim saatlerce bozulan yada kaza yapan aracının başında saatlerce beklemek ister? Webçek sahip olduğu teknoloji ile trafiğin yoğunluğuna göre size en yakın çekiciyi milisaniyeler içerisinde yönlendirir ve size yaşamak için daha fazla zaman kazandırır.

HİZMET KALİTESİ


     Webçek özenle seçtiği ve düzenli eğitimleriyle her geçen gün daha da bilgili ve tecrübeli sürücü kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmakta. Bu doğrultuda her çekim sonunda uygulamamız üzerinden memnuniyetinizi, görüş ve önerilerinizi soruyor hizmet kalitemizi puanlamanızı istiyoruz.

GÜVENLİK


     Müşterilerimiz hizmet talebinde bulunduklarında atanan sürücünün adını, soyadını, araç plakasını ve hizmet puanını görebiliyor isterse sürücü ile sesli olarak görüşebiliyor. Ayrıca sürünün gelişini ve aracının belirlenen adrese gidişini ekrandan izleyebiliyor. Hizmet sona erdikten kısa bir süre sonrada e-faturanız mail adresinize gönderiliyor. Güvenlik demişken ödeme güvenliğinden bahsetmeden olmaz Webçek  ile ödeme yaparken kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz. Bilgilerinizin Webçek’e güvenli biçimde gönderilmesi için, PCI veri güvenliği standardı, Level 1 sertifikasyonunu kullanır. PCI DSS, kart sahiplerinin güvenliğini sağlamak için bilgi sistemlerinde bilgi iletimini, bilgi işleyişini ve bilgi depolamayı esas alan kontrollerden oluşmaktadır. Webçek ödemenin son aşamasında 3D secure kullanarak yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

ÖDEME


     Yol yardım hizmetlerinde hakim ödeme yöntemi nakittir ama Webçek ile yol yardım hizmetini kredi kartı, sanal kart ve bankamatik kartı ile alabilirsin. Eğer kredi kartınız World, Bonus, Cardfinans, Axess, Maximum veya Paraf kart özellikli ise 9 aya kadar taksitle ödeme yapabilirsin.
     Tüm bu bu ayrıcalıklıkları müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için Webçek’i hiç durmadan geliştirmeye devam ediyoruz.

Yorum yok

Yorum yapın