Webçek | Ödeme Seçenekleri
Webçek ile İzmir'de çekiciniz cebinizde! Webçek ile birkaç tuşlamayla çekici çağır, kredi kartı ile taksitle öde!
izmir araba çekici,yol yardım,oto kurtarma,kredi kartı ile ödeme,taksitle ödeme,çekici hizmeti
581
page-template-default,page,page-id-581,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Ödeme Seçenekleri

Ödemenizi MasterCard, Visa, Visa Electron ve American Express kredi kartları ile alışveriş yapabilirsiniz.

Tek Tıkla Ödeme ile kartınızı güvenle sistemimize kaydedebilir, sonraki alışverişlerinizi tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Evet. Aracınızın durumu ilgili bilgileri seçtikten sonra ödeme ekranında tanımladığınız kredi kartınız World, Bonus, Cardfinans, Axess, Maximum veya Paraf kart özellikli ise taksit sayısı bölümünden 9 taksite kadar taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Kullandığınız kredi kartınıza göre, eğer taksitli alımınızda vade farkı olacaksa, ödeme yapacağınız tutar vade farkı sebebi ile artacaktır. Bu tutar Mesafeli Satış Sözleşmenizde yer alan vade farkı bölümündeki tabloda yer alacaktır.

10/3/2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik’teki değişiklik gereği, taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre taşımacılıkta dokuz ay olarak uygulanır.

Evet. Banka kartı ödemenizi, Garanti Bankası “Paracard”, İş Bankası “Bankamatik”, Akbank “Neo Kart” ve Finansbank “Card Finans Nakit” kartları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Banka kartı ile yapılan işlemlerde 3D Secure zorunludur. Güvenlik açısından banka kartlarında 3D Secure kullanımı Visa ve MasterCard tarafından zorunlu tutulur. 3D Secure özelliği olmayan banka kartları online alışverişlerde kullanılamaz.

Banka kartında yeterli tutarda para olmaması durumunda online alışveriş yapılamaz. Hesapta mutlaka alışveriş tutarı kadar para bulunması gerekir. Eksi bakiyeden alışveriş yapılamaz.

Banka kartı ile yapılan alışverişlerde taksit imkanı bulunmaz. Tek seferde peşin olarak ödeme yapılır.

Webçek’te ödemelerinizi güvenle yaparsınız. Webçek’ten bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini önleyen yüksek güvenlik önlemleri vardır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.

Bilgilerinizin Webçek’e güvenli biçimde gönderilmesi için, PCI veri güvenliği standardı, Level 1 sertifikasyonunu kullanır. PCI DSS, kart sahiplerinin güvenliğini sağlamak için bilgi sistemlerinde bilgi iletimini, bilgi işleyişini ve bilgi depolamayı esas alan kontrollerden oluşmaktadır.

Hızlı, güvenli ve kolay bir ödeme sürecine sahip olmak için kartınızı sistemimize güvenle kaydedebilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi PayU Türkiye’nin hizmeti dahilinde sakladığınızda, ödeme sayfasında kart bilgilerinizi devamlı girmenize gerek kalmadan kayıtlı kartınızla hızlı bir şekilde ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Bu hizmetin bana sağladığı fayda nedir?

Kredi kartınız yanınızda olmasa dahi, istediğiniz yerden daha hızlı alışveriş yapmanıza imkan sağlar.

Kartımı nasıl kaydedebilirim?

Aracınızın durumu ilgili bilgileri seçtikten sonra ödeme ekranında “Kredi kartınızı kaydetmek ister misiniz?” seçeneğini seçtiğinizde kart kaydetme isteğinizi PayU Türkiye’ye ulaştırıyoruz. Sadece başarılı ödeme işlemlerinde bu sayfalar aktif hale gelmektedir.

Kart bilgilerim Webçek’te mi saklanıyor?

Kart bilgileriniz PayU’nun altyapısında saklanmaktadır. Kartınızla ilgili hiçbir bilgi Webçek tarafında tutulmamaktadır.